Auto nestartuje
MERCEDES-BENZ Trieda B (W245)

  • @user_731505 Dec 27, 2021
    Člen

    Zdravim

    Chcel by som poprosit o radu mam mercedes B180CDI 2008. Problem ktory sa mi vyskytol je ze jedneho dna pocas jazdy som zastavil na krizovatke a ked som sa chcel rozbehnut islo to velmi tazko ako keby sa auto dusilo ziadna kontrolka nesvietila ale prestalo fungovat turbo (auto nemalo tah) Na dalsi den uz svietila aj kontrolka motora a problem bol uz iba s tim ze auto nemalo tah V serise to neukazalo nic na diagnostike ale povedali mi ze pravdepodobne odislo turbo ale ze pokojen mozem jazdit na aute aj bez turba. O par dni na to mi odisla baterka tak som kupil novu a auto islo nastartovat no ked som na dalis den isiel staru baterku odniest do zberneho dvora auto skapalo a nenastartovalo uz.(priosiel som na krizovatku isiel som sa rozbehnut auto preslo mozno meter horko tazko a zhaslo uz neslo ani nastartovat tak sme ho museli tlacit domov. Kontrolka motora stale svieti aj svietila auto nejde a v servise maju dovolenku. Chcel by som sa spytat ci nahodou neviete co by to mohlo byt podla toho co som cital na forach to moze byt cokolvek ale turbo sa tam moc nespomyna. Minuly rok som dal menit vsetky Zhavice , EGR, a cistili mi filter pevnych castic. Do aut sa vobec nevyznam takze len tak tapem preto som sa chcel obratit na Vas a poprosit o radu/pomoc.

     Za odpoved dakujem Stevo

    Odpovedať

    Zahájená

    27.12.21

    Posl. odpoveď

    27.12.21

    Odpovede

    0

    Zobrazenia

    467

Príspevky môžu komentovať registrovaní užívatelia

Nainštalujte si aplikáciu AUTODOC CLUB!

Váš osobný správca nákladov na auto, tipy na údržbu auta, pripomienky o nadchádzajúcich udalostiach a servisných intervaloch, pokyny k svojpomocnej oprave – všetko vo vašom smartphone.

Autodoc CLUB app qr-code
Skenovať

Pre stiahnutie aplikácie:

Autodoc CLUB App icon