AUTODOC FÓRUM / Diskusie o autách podľa značky / VW / Cítim Bendzin passat 3B/AEB/AG Rok 1998 1.8T

Späť na témy

Cítim Bendzin passat 3B/AEB/AG Rok 1998 1.8T
VW PASSAT (3A2, 35I)

  • VW PASSAT (3B2) 1.8 T
    @user_530143 Aug 26, 2021
    Člen
    chcem sa spytat či sa niekto stretol stim že keď pustím aute vetrák tak cítim bendzin len pri zapatom vetráku do kabini keď je je vypaty tak nič že odkiaľ zacat hladat chybu citit to len v tedy keď auto stoji naštartovane na neutrali ďakujem za info jedna sa o toto auto Passat 3B/AEB/AG Rok 1998 1.8T
    Odpovedať

    Zahájená

    26.08.21

    Posl. odpoveď

    03.09.21

    Odpovede

    4

    Zobrazenia

    292

  • @Dušan Dušek Aug 30, 2021
    AUTODOC expert
    Pozrite sa na palivové potrubia na doske motora, najčastejšie sa lámu tesne pod plastovou západkou. Tam je to najbližšie k prívodu vzduchu.
    Odpovedať
  • VW PASSAT (3B2) 1.8 T
    @user_530143 Aug 31, 2021
    Člen
    Bola to hadica Hadica odvetrania veka hlavy valcov, odvetrania kľukovej skrine bola rozbyta cize bol velky unik plodin do kabiny 
    Odpovedať
  • VW PASSAT (3B2) 1.8 T
    @user_530143 Aug 31, 2021
    Člen
    cavte potrebujem poradiť kúpil som to koleno ktoré vydite ale neviem este k tomu je  neaka hadica a kde to vlastne potom ide lebo predosli majiteľ to tam nemal ja to cil dávam do poriadku jedna sa o passat 1.8T rok 1998 bendzin ak to niekto ma prosím odfote ako to je robene na aute spravil by som to aj sam len neviem kam to je vyvedené ten diel kam to ma ešte isť dúfam ze som to dobre napísal 
    Odpovedať
  • VW PASSAT (3B2) 1.8 T
    @user_530143 Sep 03, 2021
    Člen
    Uz opravene 
    Odpovedať

Príspevky môžu komentovať registrovaní užívatelia

Nainštalujte si aplikáciu AUTODOC CLUB!

Váš osobný správca nákladov na auto, tipy na údržbu auta, pripomienky o nadchádzajúcich udalostiach a servisných intervaloch, pokyny k svojpomocnej oprave – všetko vo vašom smartphone.

Autodoc CLUB app qr-code
Skenovať

Pre stiahnutie aplikácie:

Autodoc CLUB App icon