AUTODOC FÓRUM / Diskusie o autách podľa značky / LAND ROVER / Discovery Sport brzdí pri zatáčanie

Späť na témy

Discovery Sport brzdí pri zatáčanie
LAND ROVER Discovery Sport (L550)

  • LAND ROVER Discovery Sport (L550) 2.0 D 4x4
    @Janis Dingelis Jul 12, 2023
    Člen
      Moj Discovery Sport r.v. 2019 pri zatáčanie v malej rýchlosti akoby brzdil ci vybroval. Deje sa to do takých 30km/h. Nemal dakto podobný problem? Co to moze byt? Mam to auto tretí deň, tak netuším ci je to normalne alebo je to daka vada.
    Vopred dakujem 
    Odpovedať

    Zahájená

    12.07.23

    Posl. odpoveď

    25.07.23

    Odpovede

    3

    Zobrazenia

    137

  • @antonio Jul 14, 2023
    Člen

    Z popisu to neviem povedať, odporúčam kontaktovať servis, aby bolo všetko skontrolované.

    Odpovedať
  • LAND ROVER Discovery Sport (L550) 2.0 D 4x4
    @Janis Dingelis Jul 24, 2023
    Člen
    Dnes som tam bol, ale poviem úprimne, neodišiel som pocitom istoty. Ale dam príspevok, ak sa nieco zisti. A ma niekto skúsenosť, ci v dakom JLR servise niekto dakedy menil olej v Haldexe po 20.000km a diferenciály po 60k, lebo to dnes ked som po dal na servise, pozerali na mna ako keby som neviem co povedal?
    Odpovedať
  • @antonio Jul 25, 2023
    Člen

    Túto výmenu som urobil v servise, myslím, že by ste to nemali robiť sami, ale toto je môj osobný názor. Nemôžem nič navrhnúť, po výmene nie sú žiadne sťažnosti.

    Odpovedať

Príspevky môžu komentovať registrovaní užívatelia

Nainštalujte si aplikáciu AUTODOC CLUB!

Váš osobný správca nákladov na auto, tipy na údržbu auta, pripomienky o nadchádzajúcich udalostiach a servisných intervaloch, pokyny k svojpomocnej oprave – všetko vo vašom smartphone.

Autodoc CLUB app qr-code
Skenovať

Pre stiahnutie aplikácie:

Autodoc CLUB App icon