Späť na témy

Dlsie startuje
OPEL Astra G CC (T98)

  • OPEL Astra G CC (T98) 1.7 TD (F08, F48)
    @user_1744448 Jul 18, 2023
    Člen
    Mam problem pri startovani prvi krat, ked odstoji 2-3 hodiny tak startuje okolo 9 sekund. druhi krat o chvilu alebo aj hodinu to hned nastartuje. potom ked odstoji zasa 9 sekund. a to mi robilo aj v zime aj na -14 a aj teraz na +30. Ja som dodal pred filter priepusny ventil lebo mi to tak dopada ze pada nafta. Ale aj ked som dodal ten ventil stale iste. Pri jazdeni ziadne problemy. Bol som v dakom servise a ony mi vraveli ze nerobia oply ale ze to bude urcite ta nafta. bol by som vdacny kebymi niekto vedel poradit z tim. Inac auto je OPEL ASTRA G CC 1999 rok 1.7TD 50 KW.
    Odpovedať

    Zahájená

    18.07.23

    Posl. odpoveď

    19.07.23

    Odpovede

    2

    Zobrazenia

    108

  • @Alex Jul 18, 2023
    Člen
    Únik vzduchu v palivovom systéme môže byť v oboch okruhoch a nie len v jednom, na ktorý ste nainštalovali ventil, tryska stále môže nedržať a vypúšťať palivo do valca. Odporúčam kontaktovať servis, aby všetko presnejšie preverili.
    Odpovedať
    • OPEL Astra G CC (T98) 1.7 TD (F08, F48)
      @user_1744448 @Alex Jul 19, 2023
      Člen
      Ďakujem. Možete mi naradiť daky servis lebo tu de som bol tak nechceli sa dávať do toho. Inač ja som z Malaciek. Ďakujem vám ešte raz.
      Odpovedať

Príspevky môžu komentovať registrovaní užívatelia

Nainštalujte si aplikáciu AUTODOC CLUB!

Váš osobný správca nákladov na auto, tipy na údržbu auta, pripomienky o nadchádzajúcich udalostiach a servisných intervaloch, pokyny k svojpomocnej oprave – všetko vo vašom smartphone.

Autodoc CLUB app qr-code
Skenovať

Pre stiahnutie aplikácie:

Autodoc CLUB App icon