AUTODOC FÓRUM / Diskusie o autách podľa značky / JAGUAR / Po výmene Výbojok Bi – Xenonov nechcú fungovať. Rozsvietia sa na moment a potom zhasnú.

Späť na témy

Po výmene Výbojok Bi – Xenonov nechcú fungovať. Rozsvietia sa na moment a potom zhasnú.
JAGUAR XF Sportbrake (X250)

  • VW Touareg (7LA, 7L6, 7L7) 3.0 V6 TDI
    @user_88528 Nov 05, 2022
    Člen
    Dobrý deň prajem. Včera som vymenil na mojom XF 3,0 D SB Xenonové výbojky. Mal som tam asi ešte pôvodné Osram 66340 D3S a vymenil som ich za maxgear D1S 6000K. Žiaľ mi svetlomety nechcú fungovať. Rozsvietia sa na krátku dobu a zhasnú. Neviete mi prosím poradiť kde som urobil chybu, alebo kde je problém. 
    Za každý príspevok vopred ďakujem.
    Peter
    Odpovedať

    Zahájená

    05.11.22

    Posl. odpoveď

    07.11.22

    Odpovede

    1

    Zobrazenia

    190

  • @Ondrej Nov 07, 2022
    Člen
    teda možné, D3S si nahradil D1S. sú to trochu iné žiarovky, pokiaľ viem, napájacie napätie D1S je 85 voltov a v D3S je napájacie napätie 42 voltov, na začiatok by som odporučil namontovať žiarovky s päticou, ktoré boli nainštalované na aute z výroby a zistiť, či problém zostáva alebo nie.
    Odpovedať

Príspevky môžu komentovať registrovaní užívatelia

Nainštalujte si aplikáciu AUTODOC CLUB!

Váš osobný správca nákladov na auto, tipy na údržbu auta, pripomienky o nadchádzajúcich udalostiach a servisných intervaloch, pokyny k svojpomocnej oprave – všetko vo vašom smartphone.

Autodoc CLUB app qr-code
Skenovať

Pre stiahnutie aplikácie:

Autodoc CLUB App icon