Späť na témy

pokazeny Freemont v HR
FIAT Freemont (345_)

  • @user_1771496 Jul 29, 2023
    Člen
    Prosba o pomoc s dignostikovanim poruchy. Na dialnici v Chorvatsku mi vyhodilo rychlost na automatickej prevodovke. Motor chvilu fungoval, otacky reagovali, po zaradeni manualu na prevodovke sa nic nedialo a po chvili zhasol aj samotny motor. Po ca 10 minutach som skusal motor nastartovat. Nieco riesil ale nic da nedialo. Dalsi pokus uz bol bez absolutnej odozvi. Radio, elektronika, svetla, telefon v aute fungovali sj nadslej. Po odtahu do servisu auto reagovalo rovnako ako pri mojom pokuse. V servise neviem co im ukazal pocitac ale tvarili sa zle a je vikend takze sa pokusam zatial zistit, ci sa niekomu nestalo nieco podobne. Najazdene 142000 km, pracidelne servisovane, neburane, doteraz bez ziadnych problemov. Vopre hocikomu dakujem za reakciu a pomoc. Som v Chorvatsku s rodinou a teda to musim nejako vyriesit. Cavte
    Odpovedať

    Zahájená

    29.07.23

    Posl. odpoveď

    29.07.23

    Odpovede

    0

    Zobrazenia

    67

Príspevky môžu komentovať registrovaní užívatelia

Nainštalujte si aplikáciu AUTODOC CLUB!

Váš osobný správca nákladov na auto, tipy na údržbu auta, pripomienky o nadchádzajúcich udalostiach a servisných intervaloch, pokyny k svojpomocnej oprave – všetko vo vašom smartphone.

Autodoc CLUB app qr-code
Skenovať

Pre stiahnutie aplikácie:

Autodoc CLUB App icon