AUTODOC FÓRUM / Diskusie o autách podľa značky / RENAULT / Renault Megane 1.6 2003 drží otáčky

Späť na témy

Renault Megane 1.6 2003 drží otáčky
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_)

  • @user_1918194 Oct 08, 2023
    Člen

    Ahoj obraciam sa na vás lebo už neviem čo mám ešte spraviť aby som vyriešil môj problém. Ráno ked je motor ešte studený trošku tažšie štartuje. Po pridaní plynu na volnobehu sa otačky pekne zvýšia a potom klesnú pod 1000 ale ked sa motor trocha zohreje a zas pridam plyn na volnobehu tak otáčky už neklesnú ale pár sekúnd ostanu na 1200rpm potom padnú dole. Ked jazdím vyradím rýchlosť a brzdím tak otáčky pekne padnú pod 1000 ale ked sa dajme tomu rozbieham na jednotke držím spojku a brzdím tak zas otačky držia na 1200 a po pár sekundách spadnú. Škrtiacu klapku som čistil na aute boli menené rozvody olej filtre skúšal som vymenit snímač tlaku v sacom potrubí ale nepomohlo. Auto normalne jazdí len tieto otáčky mi idú na nervy. Diagnostika neukazuje žiadne chyby. Budem vdačný za každú radu

    Odpovedať

    Zahájená

    08.10.23

    Posl. odpoveď

    08.10.23

    Odpovede

    0

    Zobrazenia

    52

Príspevky môžu komentovať registrovaní užívatelia

Nainštalujte si aplikáciu AUTODOC CLUB!

Váš osobný správca nákladov na auto, tipy na údržbu auta, pripomienky o nadchádzajúcich udalostiach a servisných intervaloch, pokyny k svojpomocnej oprave – všetko vo vašom smartphone.

Autodoc CLUB app qr-code
Skenovať

Pre stiahnutie aplikácie:

Autodoc CLUB App icon