AUTODOC FÓRUM / Diskusie o autách podľa značky / CITROËN / ako vymeniť termostat na citroen xsara 1,4i r.v. 2002

Späť na témy

ako vymeniť termostat na citroen xsara 1,4i r.v. 2002
CITROËN XSARA (N1)

  • CITROËN XSARA (N1) 1.4 i
    @user_1689314 Jun 28, 2023
    Člen
    Dobrý deň môže mi niekto poradiť ako vymeniť termostat na citroen xsara 1,4i r.v. 2002. Vyvrela mi voda ale rovno pod prístrojovu dosku do vnútra ešte sa mi to nestalo. Zrejme neotvára termostat alebo môže to byť niečo ine? viete mi niekto poradiť? Ďakujem.
    Odpovedať

    Zahájená

    28.06.23

    Posl. odpoveď

    30.06.23

    Odpovede

    4

    Zobrazenia

    97

  • PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.4 16V
    @Tech.exp Jun 28, 2023
    Člen
    Možno poradím, napíš posledných 8 čísiel(písmen) z VIN čísla
    Odpovedať
    • CITROËN XSARA (N1) 1.4 i
      @user_1689314 @Tech.exp Jun 30, 2023
      Člen
      zdravím VIN: posledné čísla – 73564686 Ďakujem
      Odpovedať
  • @Michal Jun 29, 2023
    Člen
    A kým motor vrel, bol chladiaci chladič horúci? Ak bol radiátor horúci, termostat sa otvoril. Môže byť veľa dôvodov, prečo to fungovalo s ventilátorom chladenia motora?
    Odpovedať
  • CITROËN XSARA (N1) 1.4 i
    @user_1689314 Jun 30, 2023
    Člen
    Chladič bol horúci, prišli sme z mesta, a ešte že som vystúpil lebo tá horúca voda mi vyvrela rovno pod palubovku to sa mi ešte nestalo. Dnes ráno som skúšal pri 90 stupňoch sa spustil ventilátor normálne ale voda v nádržke bublala klesne a potom vystúpi, už tomu nerozumiem.
    Odpovedať

Príspevky môžu komentovať registrovaní užívatelia

Nainštalujte si aplikáciu AUTODOC CLUB!

Váš osobný správca nákladov na auto, tipy na údržbu auta, pripomienky o nadchádzajúcich udalostiach a servisných intervaloch, pokyny k svojpomocnej oprave – všetko vo vašom smartphone.

Autodoc CLUB app qr-code
Skenovať

Pre stiahnutie aplikácie:

Autodoc CLUB App icon