AUTODOC FÓRUM / Diskusie o autách podľa značky / FORD / Buchot v prevodke riadenia

Späť na témy

Buchot v prevodke riadenia

  • @hanadubnickova Sep 23, 2020
    Člen

    Narazil som sa na problém počas prevadzky, pri jazde po nerovnej ceste pri nízkej rýchlosti niečo rachotí v odpružení. rád by som počul spätnú väzbu od ostatných používateľov. všetky trakcie skontrolované, že nie je vôľa! Mohol by byť problém v prevodka riadenia ??? V službe hovoria, že také problémy neboli (do služby som ešte nešiel) Zaujíma ma váš názor

    Odpovedať

    Zahájená

    23.09.20

    Posl. odpoveď

    04.10.20

    Odpovede

    4

    Zobrazenia

    378

  • @vtalianova Sep 24, 2020
    Člen

    Toto je problém takmer všetkých týchto automobilov. Až do roku 2015 mali všetky problémy s prevodkámi riadenia, iba ich výmena pomáha.  

    Odpovedať
  • @hanadubnickova Sep 28, 2020
    Člen

    Je možné tento problém vyriešiť svojpomocne alebo treba sa obratiť na servis?  

    Odpovedať
  • @vtalianova Oct 02, 2020
    Člen

    Bohužiaľ, toto sa nedá nijako vyliečiť, sám výrobca tvrdí, že ide o dizajnovú vlastnosť a týka sa to väčšiny automobilov s elektrickým posilňovačom riadenia.  

    Odpovedať
  • @hanadubnickova Oct 04, 2020
    Člen

    Ďakujem, takže vymením prevodku riadenia

    Odpovedať

Príspevky môžu komentovať registrovaní užívatelia

Nainštalujte si aplikáciu AUTODOC CLUB!

Váš osobný správca nákladov na auto, tipy na údržbu auta, pripomienky o nadchádzajúcich udalostiach a servisných intervaloch, pokyny k svojpomocnej oprave – všetko vo vašom smartphone.

Autodoc CLUB app qr-code
Skenovať

Pre stiahnutie aplikácie:

Autodoc CLUB App icon