AUTODOC FÓRUM / Diskusie o autách podľa značky / SKODA / Neštartuje, neukazuje kontrolky

Späť na témy

Neštartuje, neukazuje kontrolky
SKODA OCTAVIA (1Z3)

  • SKODA OCTAVIA (1Z3) 1.9 TDI
    @user_2174127 Jan 22, 2024
    Člen
    Dobrý deň. Octavia II , 2009 facelift, 1.9 tdi , 77kw motor bxe c67240. 
    Mám problém , auto mi pri mínusoch a všeobecne keď je zima blbne. Mám ho od októbra minulého roka,diagnostika neukazovala žiadnu chybu, baterka je nová, asi od decembra. Dovolí naštartovať ale po chvíli (do minúty aj menej) začne pipat a zdochne ,niekedy vydrží 10 min a zdochne. Opätovne naštartovať už nedovolí zhasne už pri prvej polohe kľúča. Zapne len rádio a klímu. Neukazuje mi žiadne kontrolky.. keď už nastartujem na 10-20 pokus , začne pípať aj počas jazdy a mám pár sekúnd na odstavenie sa niekde bokom , a zhasne celé, a opakuje sa čo som popisovala vyššie. Dnes po ceste do prace ma nechalo takto až 4x a ledva ledva som sa dostala do práce. Napadlo mi ze by mohol byt problém imo, ktoré nejako nezvláda zimu? Preto kľúč nerozpozná ..? Už som zúfalá, do servisu sa dostanem najbližšie o dva dni, tak mi napadlo že sa tu skúsim opýtať či sa vám niečo podobne stalo, a možno by ste mi vedeli poradiť čo by mohol byt problém a ako ho pripadne riešiť , čo mám v servise cakat atd. Moc ďakujem. 
    Odpovedať

    Zahájená

    22.01.24

    Posl. odpoveď

    22.01.24

    Odpovede

    0

    Zobrazenia

    51

Príspevky môžu komentovať registrovaní užívatelia

Nainštalujte si aplikáciu AUTODOC CLUB!

Váš osobný správca nákladov na auto, tipy na údržbu auta, pripomienky o nadchádzajúcich udalostiach a servisných intervaloch, pokyny k svojpomocnej oprave – všetko vo vašom smartphone.

Autodoc CLUB app qr-code
Skenovať

Pre stiahnutie aplikácie:

Autodoc CLUB App icon