Predaj
SKODA FABIA (6Y2)

  • SKODA FABIA (6Y2) 1.4
    @LUCIA HLINKOVÁ Feb 02, 2021
    Člen
    Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, mám škoda fabia 6Y MPI 2001. Rozmýšľam o predaji tohoto vozidla, nieje moc výkonné aspoň nie na diaľnicu kde ho teda často využívam cítim ako to auto trpí a preto rozmýšľam nad upgradom. No moja otazka znie aká je asi primeraná cena na rok vyroby? Nieje tam teda veľká výbava, má klímu, el. Predné okná, radio s bluetooth, parkovacia zadná a predná kamera. Veľa ľudí mi povedalo že je tam strašne veľa elektroniky na to aké je to auto staré, nevyznám sa v tom a neviem posúdiť, ja tie kamery nevyužívam ani parkovaciu. Má najazdených okolo 250 tis. Km je v zachovalom stave aspoň podľa mňa. Keďže je to moje prvé auto nevyznám sa v predaji auta a teda neviem koľko je obstojné si za také auto vypýtať. Čo som pozerala pohyb cien je dosť veľký od 500 po 3000 neviem to zpriemerovať podľa stavu a nechcem to dat do výkupu ako najlepšie teda predať takéto auto aby bola primerná cena a nepredávala som ho rok? Servis je dobrý ale lepšie po známosti nejakému nováčikovy na naučenie alebo nejakému človeku ktorého nepoznám?
    Odpovedať

    Zahájená

    02.02.21

    Posl. odpoveď

    02.02.21

    Odpovede

    0

    Zobrazenia

    356

Príspevky môžu komentovať registrovaní užívatelia

Nainštalujte si aplikáciu AUTODOC CLUB!

Váš osobný správca nákladov na auto, tipy na údržbu auta, pripomienky o nadchádzajúcich udalostiach a servisných intervaloch, pokyny k svojpomocnej oprave – všetko vo vašom smartphone.

Autodoc CLUB app qr-code
Skenovať

Pre stiahnutie aplikácie:

Autodoc CLUB App icon