Späť na témy

recenzia na značku K&N

  • @lubomira77 Sep 22, 2020
    Člen

    Majú filtre od tejto spoločnosti nejaký vplyv na dynamiku a podobne? Zaujímajú ma názory na vzduchové a olejové filtre od tejto spoločnosti

    Odpovedať

    Zahájená

    22.09.20

    Posl. odpoveď

    28.09.20

    Odpovede

    3

    Zobrazenia

    193

  • @miloslavaslobod Sep 23, 2020
    Člen

     Filter má na začiatku veľkú prietokovú kapacitu a vynikajúcu filtráciu, ale stojí za to častá výmena a čistenie v porovnaní so štandardnými (štandardnými) filtrami. Tieto filtre sú navrhnuté tak, aby zvyšovali výkon a zrýchlenie, čo zaisťuje vysoký prietok. zmes vzduchu na spaľovanie Tieto filtre je možné umývať a opätovne použiť, ale pokiaľ ide o mňa, veľmi sa mi nechce …  

    Odpovedať
  • @margita68 Sep 24, 2020
    Člen

    Dal som nulu z K&N. Hneď po namontovaní som upozornil na smrkanie motora pri akcelerácii. Aj keď už možno to už existovalo aj predtým, nevenoval som tomu pozornosť. Skutočne som nepocítil žiadne zvýšenie výkonu, ani zníženie spotreby paliva, ale od nízkych otáčok začal naberať energickú rýchlosť. Po takmer 10 tisíc najazdených kilometroch je filter ako nový. Celkovo dobrý dojem zanecháva 

    Odpovedať
  • @mojmir58 Sep 28, 2020
    Člen

    Pre seba Filtre K&N KN-1 nainštaloval olejový filter, dlho mi radili, ale prišlo len na toto. Aj keď sa mi páči všetko, je skvelé jazdiť s ním, olej teraz netečie, vždy zostáva na rovnakej úrovni. dobre, príliš sa nezašpiní, vždy je viac či menej priehľadný. Samotný filter nie je veľmi drahý, ako väčšina z nich, takže výber je veľmi bohatý.

    Odpovedať

Príspevky môžu komentovať registrovaní užívatelia

Nainštalujte si aplikáciu AUTODOC CLUB!

Váš osobný správca nákladov na auto, tipy na údržbu auta, pripomienky o nadchádzajúcich udalostiach a servisných intervaloch, pokyny k svojpomocnej oprave – všetko vo vašom smartphone.

Autodoc CLUB app qr-code
Skenovať

Pre stiahnutie aplikácie:

Autodoc CLUB App icon